You are here:صفحه اصلی-آموزش-آموزش کامل ایمیل زدن به اساتید برای اخذ پذیرش تحصیلی – گام به گام و کاملا تصویری

آموزش کامل ایمیل زدن به اساتید برای اخذ پذیرش تحصیلی – گام به گام و کاملا تصویری

با نگارش یک ایمیل حرفه ای شانس خود را برای اخذ پذیرش تحصیلی و یا بورسیه تحصیلی افزایش بدید.

 

 پروسه اپلی (Apply) یک فرآیند غیرقابل پیش بینی است. چرا که از ابتدای این پروسه نمیتوان پیش بینی کرد که در گام های بعدی چه اتفاقی می افته؟!!!

اما خبر خوب اینه که در این فرآیند پر از عدم قطعیت فاکتورهای مهمی هستند که شما میتونید روی آنها تاثیر گذار باشید. به عنوان مثال شما میتونید یک ایمیل حرفه ای و یا یک انگیره نامه (SOP) تاثیر گذار بنویسید و چندین عامل مهم دیگه.

اما با این وجود اولین و مهم ترین گام برای اینکه بتونید پذیرش بگیرید این هست که شما بتونید استادی رو متقاعد کنید که رزومه (CV) شما رو بخونه و کارهای شما رو ببینه. این امر اونقدر مهمه که اگر شما از بهترین دانشگاه های دنیا هم فارغ التحصیل شده باشید و یا معدل عالی و کارهای علمی زیادی داشته باشید باز هم تا استادی ایمیل شما رو باز نکنه و رزومه شما رو نخونه و کارهای شما رو نبینه اینها هیچ ارزشی ندارند و شما نمیتونید از اون استاد و یا از اون دانشگاه پذیرش بگیرید.

برای دیده شدن رزومتون هم باید بتونید در اولین ایمیلتون کاری بکنید که استاد به شما علاقه مند بشه و دوست داشته باشه که بیشتر در مورد شما بدونه و به این ترتیب رزومه ای رو که براش ضمیمه کردید باز کنه و بخونه.

– اما میدونید هر استاد روزانه به ویژه در فصل پذیرش (Apply) چندتا ایمیل از سراسر دنیا دریافت میکنه؟!!!

مطمئنا خیلی زیاد. خیلی بیشتر از اونی که بتونه همه ی اون ایمیل ها رو باز کنه و به همشون جواب بده. پس اگر شما نتونید در اولین لحظات باز شدن ایمیلتون توجه استاد رو جلب کنید به احتمال زیاد باید قید گرفتن پذیرش از اون استاد رو بزنید.

با توجه به توضیحات داده شده متوجه شدید که نگارش یک ایمیل تا چه حد اهمیت دارد. به همین دلیل تصمیم گرفتم یک کتاب الکترونیکی تهیه کنم که با مطالعه ی این کتاب به طور کامل با نحوه نگارش یک ایمیل حرفه ای آشنا خواهید شد و میتونید بدون پرداخت هزینه های سنگین، یک متن حرفه ای نگارش و به استاد مورد نظر ارسال کنید.

15000 تومان – خرید
READ  چگونه از بورسیه تحصیلی دانشگاه های سراسر جهان مطلع بشیم - آموزش کامل

 

امیدوارم که از مطالعه این کتاب لذت ببرید. موفق باشید.

توسط | ۱۳۹۶-۸-۱۲ ۱۴:۳۸:۴۰ +۰۰:۰۰ آبان ۱۱ام, ۱۳۹۶|آموزش دسته بندی ها|برچسب ها:٪ s |بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

محمد عباسی
بنده دانشجوی رشته عمران هستم . تصمیم گرفتم اطلاعاتم رو از طریق یک وب سایت با هم وطنان عزیزم در میان بگذارم . بنده در زمینه ایده ‍پردازی و ارائه طرح های اختراع کار میکنم . امیدوارم اطلاعات بنده بتونه نیازهای شما بزرگواران رو برطرف کنه .

ثبت ديدگاه

دوست داری با وردپرس درآمد میلیونی داشته باشی؟
قوی ترین آموزش های کسب درآمد از وردپرس رو به صورت رایگان، دریافت کن
آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ میمونه