You are here:صفحه اصلی-کسب درآمد از اینترنت-درگاه پرداخت اینترنتی-ادامه ی آموزش (دریافت درگاه اینترنتی بانک سامان به همراه آموزش گام به گام و کاملا تصویری)

ادامه ی آموزش (دریافت درگاه اینترنتی بانک سامان به همراه آموزش گام به گام و کاملا تصویری)

خب اما آموزش دریافت درگاه اینترنتی رو ادامه میدیم (جلسه دوم) :

 

جلسه اول

 

بعد از پرکردن فیلد های فوق روی گزینه (ثبت و پیش نمایش اولیه قرارداد) کلیک کنید. بعد از کلیک روی این گزینه وارد صفحه ای میشید که باید اطلاعات وارد شده در مرحله قبل به شما نشون داده میشه که باید درستی هریک از این اطلاعات رو بررسی کنید.

اگر هریک از اطلاعات این صفحه اشتباه بود روی گزینه (بازگشت و اصلاح) کلیک کنید و اطلاعات اشتباه رو اصلاح کنید و اگر تمام اطلاعات درج شده در صفحه فوق درست بود روی گزینه (تایید و ثبت اطلاعات) کلیک کنید.

بعد از کلیک روی گزینه (تایید و ثبت اطلاعات) وارد صفحه ی زیر میشید.

دریافت درگاه اینترنتی

در صفحه ی فوق به شما یک (شماره پیگیری) داده شده که شما میتونید با استفاده از این شماره امور مربوط به درخواست خودتون رو پیگیری کنید که البته نیازی هم نیست.

تذکر: (شماره پیگیری) داده شده در صفحه فوق رو درجایی برای خودتون یادداشت کنید و یا از صفحه ی فوق اسکرین شات (Screenshot) تهیه کنید.

بلافاصله بعد از این مرحله شما باید به ایمیلی که در قسمت (اطلاعات سایت پذیرنده) و در فیلد (پست الکترونیک) وارد کرده اید مراجعه کنید.

دریافت درگاه اینترنتی

ایمیلی برای شما ارسال شده است که این ایمیل حاوی (فایل PDF قرارداد) است. بعد از گذشت دو روز یا حداکثر سه روز ایمیل دیگه ای برای شما ارسال میشه که حاوی اطلاعاتی نظیر: مدارک مورد نیاز برای استفاده از خدمات درگاه پرداخت اینترنتی، سمپل کد ، کد پذیرنده ، رمز پذیرنده و … است.

تذکر: قرار داد رو باید به همراه مدارک مورد نیاز در ایمیل دوم ارسال کنید. بنابراین تا قبل از دریافت ایمیل دوم قرار داد رو ارسال نکنید.

تذکر : ممکنه ایمیلی که حاوی (فایل PDF قرار داد) است برای شما ارسال نشده باشد. برای این منظور با شماره (۰۲۱-۸۴۳۴۵۷۲۴) تماس بگیرید و این موضوع رو بگید سپس کارشناس مربوطه آدرس ایمیل شما رو دریافت میکند و مجددا (فایل PDF قرار داد) رو برای شما ارسال میکنه.

تذکر: در قسمتی از ایمیل دوم نوشته شده است : (مدارک مورد نیاز برای استفاده از خدمات درگاه پرداخت اینترنتی : (ویژه اشخاص …). مدارکی که در زیر این نوشته، ذکر شده است براساس (نوع پذیرنده) که در قسمت (اطلاعات شناسنامه ای) وارد کرده اید، میباشد).

یعنی اطلاعاتی که در زیر وارد قبلا وارد کردید.

درگاه اینترنتی

بعد از دریافت ایمیل های فوق شما باید مدارک خواسته شده در ایمیل دوم رو به همراه فرم قرار داد  به آدرس تهران پست کنید. من در ادامه نحوه یافتن آدرس تهران رو به شما آموزش میدم.

ابتدا روی این لینک کلیک کنید.

با کلیک روی لینک فوق وارد صفحه ی زیر میشید.

درگاه اینترنتی

در صفحه ی فوق موس خودتون رو روی گزینه (ارتباط با ما) ببرید. در صفحه ی باز شده روی گزینه (اطلاعات تماس) کلیک کنید.

درگاه اینترنتی

با کلیک روی گزینه (اطلاعات تماس) وارد صفحه ی زیر میشید.

درگاه اینترنتی

آدرس تهران در صفحه ی فوق قابل ملاحظه است. مدارک رو باید به این آدرس پست کنید.

تذکر : باز هم من توصیه میکنم قبل از ارسال مدارک مجددا با شماره (۰۲۱۸۴۳۴۵۷۲۴) تماس بگیرید و از آنها بپرسید که به چه آدرسی مدارک رو باید پست کنید. چون ممکنه الان که شما در حال مطالعه این مطلب هستید آدرس مورد نظر تغییر کرده باشد البته ممکنه.

تذکر : همانطور که در ایمیل دوم ملاحظه کردید هم افراد حقیقی و هم افراد حقوقی باید تعدادی از مدارک مورد نیاز رو برابر با اصل کنن. در مورد این مسئله یک مشکل وجود داره که من به صورت جداگانه اونو رو مطرح میکنم:

مشکل : بعضی از دفاتر اسناد رسمی بعضی از مدارک مورد نیاز رو برابر با اصل نمی کنن. به عنوان مثال اگر خانه ی شما اجاره ای باشه و بخوایید قولنامه (اجاره نامه) رو به دفتر اسناد رسمی ببرید ممکنه که اونا قولنامه (اجاره نامه) رو برابر اصل نکنن.

راه حل :  در این شرایط من توصیه میکنم مراحل زیر رو طی کنید.

– ابتدا روی این لینک کلیک کنید.

با ورود به آدرس فوق صفحه ی زیر برای شما نمایان میشه.

درگاه اینترنتی

در صفحه ی فوق موس خودتون رو روی گزینه (ارتباط با ما) ببرید. از پنجره باز شده روی گزینه (شعب و نمایندگی ها) کلیک کنید.

درگاه اینترنتی

 با کلیک روی گزینه (شعب و نمایندگی ها) وارد صفحه ی زیر میشید.

درگاه اینترنتی

در صفحه ی فوق شهر یا شهرستان خودتون رو پیدا کنید و سپس روی نام شهر یا شهرستان خود کلیک کنید.  به عنوان مثال من روی نام شهر مشهد کلیک کردم.

تذکر : اگر نام شهر یا شهرستان شما در صفحه ی فوق وجود نداشت میتوانید با موس روی مرکز استان خود زوم (Zoom) کنید تا به این ترتیب بتونید شهر یا شهرستان خودتون رو پیدا کنید. روش دیگر اینه که، در صفحه ی فوق روی گزینه (View larger map) کلیک کنید.

درگاه اینترنتی

با کلیک روی این گزینه وارد صفحه ی زیر میشید.

درگاه اینترنتی

شما در صفحه ی فوق میتوانید لیست (شعب و نمایندگی ها) رو ببینید و از این لیست شعبه اصلی بانک سامان رو پیدا کنید. همچنین با کلیک روی علامت (ذره بین) که در تصویر فوق هم مشخص شده میتونید با وارد کردن نام شهر و یا شهرستان خود شعبه اصلی بانک سامان شهر خودتون رو پیدا کنید.

با کلیک روی نام شهر یا شهرستان خود صفحه ی زیر به شما نشون داده میشه.

درگاه اینترنتی

همانطور که در تصویر فوق ملاحظه میکنید آدرس و شماره تلفن های شعبه اصلی بانک سامان شهر مشهد نشون داده شده. که این اطلاعات برای شهر و یا شهرستان شما هم موجوده فقط کافیه روی نام آن کلیک کنید.

بعد از اینکه روی نام شهر و یا شهرستان خودتون کلیک کردید و آدرس و شماره تلفن های شعبه اصلی بانک سامان شهر خودتون رو ملاحظه کردید به آدرس نشان داده شده مراجعه کنید.

( مثلا اگر شما ساکن مشهد هستید باید به آدرس فوق مراجعه کنید) و مدارکی رو هم که باید برابر با اصل بشن همراه خودتون ببرید و از اونها بخوایید که مدارک شما رو برابر با اصل کنن و همچنین مهر و امضا و تاریخ بزنن.

تذکر : برابر با اصل کردن مدارک باید به رایگان صورت بگیره. مثلا در شعبه اصلی بانک سامان مشهد به رایگان مدارک رو برابر با اصل میکنن. این درحالیه که اگر شما بخوایید در دفاتر اسناد رسمی مدارک رو برابر با اصل کنید برای شما هزینه بر خواهد بود.

تذکر : ممکنه وقتی که به شعبه اصلی بانک سامان شهر خود مراجعه میکنید و از اونا میخوایید که مدارک شما رو برابر با اصل کنند اونها اینکار رو نکنن اما توجه داشته باشد که این وظیفه اوناست که مدارک رو برابر با اصل کنند ضمن اینکه اگر شما قولنامه (اجاره نامه) داشته باشید و بخواهید برابر اصل کنید دفاتر اسناد رسمی اغلب قبول نمیکنند بنابراین این مسئله رو به اونها گوشزد کنید.

حال باید مدارک رو به همراه قرار داد به همون شکلی که در ایمیل دوم به شما گفته اند به آدرس تهران (در بالا آموزش پیدا کردن این آدرس را قرار دادم) پست کنید.

بعد از مدتی ایمیلی برای شما ارسال میشه که نشان نشون دهنده اینه که مدارک شما به (آدرس تهران) رسیده است. همچنین در این ایمیل اشاره شده است که محدودیتی که برای تراکنش های سایت شما وجود داره، از بین رفته.

تذکر : بعد از گذشت ۳ یا ۴ هفته نسخه دوم قرار داد برای شما پست میشه. اگر بعد از گذشت ۳ یا ۴ هفته نسخه دوم قرار به دست شما نرسید از طریق شماره (۰۲۱-۸۴۳۴۵۷۲۴) این موضوع رو پیگیری کنید.

اما کار ما هنوز با اطلاعات ایمیل دوم به پایان نرسیده. در ایمیل دوم در پایین جایی که مدارک مورد نیاز رو نوشته اند، نوشته شده (جهت دریافت سمپل کد به آدرس ذیل مراجعه گردد). با کلیک روی آدرس داده شده فایلی برای دانلود به شما داده میشود. این فایل رو باید در اختیار یک برنامه نویس قرار بدید تا درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان رو مطابق با فاکتورهای زیر با سیستم وب سایت شما هماهنگ کنن.

سیستم مدیریت محتوا

افزونه های فروش ( EDD، Woocommerce و …)

امنیت وب سایت

تذکر : فایل دانلود شده رو به یک شرکت برنامه نویسی معتبر ببرید تا اونا این درگاه پرداخت رو با سایت شما هماهنگ کنن. هرگز این فایل و اطلاعات ایمیل دوم رو به یک برنامه نویس مبتدی و یا به یک شرکت غیر معتبر ندید. چرا که این یک بحث امنیتی مهم، هم برای شما و هم برای مشتریان وب سایت شمااست.

تذکر : بعد از اینکه برنامه نویس درگاه پرداخت رو با سایت شما هماهنگ سازی کرد از وی بخوایید که نحوه استفاده از درگاه پرداخت رو به شما آموزش بده.

این آموزش رو من نمیتوانم بدم، چون من مطلع نیستم که شما از چه سیستم فروشی برای وب سایت خودتون استفاده میکنید ضمن اینکه این برنامه نویسه که درگاه پرداخت رو با وبسایت شما هماهنگ کرده  بنابراین خود برنامه نویس باید با توجه به برنامه نویسی که کرده به شما آموزش بده.

حال وب سایت شما آماده استفاده است.

درسته که این آموزش خیلی طولانی شد اما به جد میتونم بگم که قوی ترین و کامل ترین آموزش در سطح اینترنته.

امیدوارم که این آموزش برای شما مفید بوده باشه. موفق باشید.

   برای دریافت جدیدترین دوره های آموزشی در زمینه آموزش وردپرس و روش های واقعی کسب درآمد از اینترنت به ما ملحق بشید.

READ  دریافت درگاه اینترنتی بانک سامان به همراه آموزش گام به گام و کاملا تصویری
توسط | ۱۳۹۶-۳-۲۱ ۱۶:۰۱:۵۷ +۰۰:۰۰ خرداد ۱۹ام, ۱۳۹۶|درگاه پرداخت اینترنتی دسته بندی ها|برچسب ها:٪ s |بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

محمد عباسی
بنده دانشجوی رشته عمران هستم . تصمیم گرفتم اطلاعاتم رو از طریق یک وب سایت با هم وطنان عزیزم در میان بگذارم . بنده در زمینه ایده ‍پردازی و ارائه طرح های اختراع کار میکنم . امیدوارم اطلاعات بنده بتونه نیازهای شما بزرگواران رو برطرف کنه .

ثبت ديدگاه

دوست داری با وردپرس درآمد میلیونی داشته باشی؟
قوی ترین آموزش های کسب درآمد از وردپرس رو به صورت رایگان، دریافت کن
آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ میمونه