You are here:صفحه اصلی-اخبار روز-ابتکار نواده مولانا برای مبازره با اسلا هراسی-انسانم آرزوست – ابتکار نواده جلال‌الدین محمد بلخی (مولانا) برای مبارزه با اسلام هراسی

انسانم آرزوست – ابتکار نواده جلال‌الدین محمد بلخی (مولانا) برای مبارزه با اسلام هراسی

انسانم آرزوست - ابتکار نواده جلال‌الدین محمد بلخی (مولانا) برای مبارزه با اسلام هراسیReviewed by معین on Jul 6Rating: 5.0انسانم آرزوست - ابتکار نواده جلال‌الدین محمد بلخی (مولانا) برای مبارزه با اسلام هراسیابتکار جالب یکی از نوادگان جلال‌الدین محمد بلخی (مولانا) برای برای مبارزه با اسلام هراسی. وی قصد دارد با تکیه بر دیدگاه جدش جلوی اسلام هراسی را بگیرد.

اسلام هراسی

 

 امروزه با توجه به تبلیغات کاذبی که در مورد مسلمانان وجود دارد، واژه اسلام هراسی بیش از پیش به شنیده میشود.

گروه ها و تشکل های مختلفی برای مبارزه با اسلام هراسی به وجود آمده است اما این بار گروهی جدید برای مبارزه با اسلام هراسی تشکیل شده است که به نوبه خود بسیار جالب است.

یکی از نوادگان جلال الدین محمد بلخی (مولانا) میگوید برای مبارزه با اسلام هراسی به دیدگاه جدش در خصوص اکرام انسان ها بدون در نظر گرفتن دین، گویش و نژاد تاسی کرده است.

یکی از خبرگزاری ها با انتشار مطلبی در این خصوص اعلام کرده است: (جیلین شنر) شانزده ساله، از نوادگان نسل بیست و یکم مولانا که در دبیرستانی در آمریکا تحصیل میکند با تشکیل گروهی تحت عنوان (شرط اول،انسانیت) درصدد مبارزه با دیدگاه های منفی نسبت به مسلمانان است.

به گفته او گروهش سعی دارد با انجام فعالیت های فرهنکی از جمله، تشکیل گروه های موسیقی و تئاتر گام های مفیدی در این جهت بردارد.

این اقدام از اونجایی شروع شد که (جیلین شنر) متوجه شد که خانواده ی هم اتاقیش از اینکه با یک فرد مسلمان زیر یک سقف قراره زندگی کنه نگران شدند.

(جیلین شنر) به خبرنگاران گفت در برگه هویت من ذکر شده که من مسلمان هستم. خانواده ی هم اتاقیم بابت این موضوع ترسیدن و اعلام کردن که دخترشان را به این دبیرستان نمیفرستند. چنین دیدگاهی در مورد مسلمانان باب شده است.

(جیلین شنر) به خبرنگاران گفت: هدف من شکستن اینگونه ذهنیت ها و تقویت روابط میان انسان هاست. وی همچنین گفته که هرکسی میتونه در گروهش عضو بشه.

با آرزوی موفقیت برای گروه (Humans First).

امیدوارم که از مطالعه این مطلب لذت برده باشید.

 مهمترین ویژگی های یک مقاله ISI از نگاه Elsevier – همراه با فیلم آموزشی

آموزش ساخت انجمن به کمک افزونه bbPress همراه با آموزش تصویری

آموزش کامل دریافت نماد اعتماد الکترونیک به صورت کاملا تصویری

آموزش تصویری دانلود رایگان طرح ها و ایده های سایت Instructables

دریافت درگاه اینترنتی بانک سامان به همراه آموزش گام به گام و کاملا تصویری

 

توسط | ۱۳۹۶-۴-۱۵ ۱۸:۵۱:۱۳ +۰۰:۰۰ تیر ۱۵ام, ۱۳۹۶|ابتکار نواده مولانا برای مبازره با اسلا هراسی, اخبار روز دسته بندی ها|برچسب ها:٪ s |بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

محمد عباسی
بنده دانشجوی رشته عمران هستم . تصمیم گرفتم اطلاعاتم رو از طریق یک وب سایت با هم وطنان عزیزم در میان بگذارم . بنده در زمینه ایده ‍پردازی و ارائه طرح های اختراع کار میکنم . امیدوارم اطلاعات بنده بتونه نیازهای شما بزرگواران رو برطرف کنه .

ثبت ديدگاه

دوست داری با وردپرس درآمد میلیونی داشته باشی؟
قوی ترین آموزش های کسب درآمد از وردپرس رو به صورت رایگان، دریافت کن
آدرس ایمیل شما نزد ما محفوظ میمونه